Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 85

Dekorationsvase

Dekorationsvase - Um?ní, starožitnosti, šperky

aus farblosem, dickwandigem Glas, mehrfarbig eingeschmolzen, runder Stand, bauchige spitzovale Form, Höhe 32,5 cm, am Sockel signiert, datiert R. Weininger 1994, Nr. 58/800, Bärnbacher Glasbläserei 20. Jahrhundert, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

26.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Dekorationsvase

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 26.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 12.08. - 23.08.2013