Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6

Deckeldose

Deckeldose - Um?ní, starožitnosti, šperky

Silber 800, ovale Grundform, zylindrische, plastisch getriebene Seitenwand, figural gezierter Deckel, 240,3 g, apokryphe Bodenmarken, sowie Österreichische Einfuhrpunzierung 1902-1922, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

26.08.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Deckeldose

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 26.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 12.08. - 23.08.2013