Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035593/0020

Mandalo Thangka

(Tibet, 20. Jahrhundert) Lebenskreislauf, Temperamalerei auf feiner Leinwand, ca. 48 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

19.10.2017 - 15:56

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Mandalo Thangka

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 19.10.2017 - 15:56
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.10. - 19.10.2017