Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-043520/0005

Diamantring zus. ca. 0,20 ct

Gold 585, zwei Brillanten, tlw. im Altschliff, synethischer Korund, 5,4 g, RW 54, Oberflächenmerkmaleøg5

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

09.02.2018 - 15:27

Vyvolávací cena:

Diamantring zus. ca. 0,20 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 09.02.2018 - 15:27
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.02. - 08.02.2018