Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7910

Karl Kaufmann

Karl Kaufmann - Sommerauktion

(Neuplachowitz 1843-1905 Wien) Ein Sommertag am Fluss, signiert, datiert mit dem Pseudonym J. Rollin 1895, Öl auf Leinwand, 53 x 42 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Karl Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 10.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.07. - 10.07.2013