Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Künstler 19. Jhdt.

Künstler 19. Jhdt. - Letní aukce

Diana - Göttin der Jagd, Öl auf Leinwand, 66 x 52 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 10.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.07. - 10.07.2013