Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Georg Raab

Georg Raab - Letní aukce

(Wien 1821-1885) Bildnis eines Herren im roten Lehnstuhl, signiert datiert G. Raab pinx. Pest (1)845, Öl auf Leinwand, 100 x 80 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Georg Raab

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 10.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.07. - 10.07.2013