Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

H. Kampal, 2. Hälfte 20. Jahrhundert

H. Kampal, 2. Hälfte 20. Jahrhundert - Sommerauktion

Kanal in Venedig, signiert H. Kampal, Aquarell auf Papier, 38 x 28 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

10.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 10.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.07. - 10.07.2013