Čís. položky 7902

J. Zimmermann um 1850

J. Zimmermann um 1850 - Letní aukce

Bildnis eines Herren mit Brillen, rückseitig bezeichnet und betitelt, Jacob Winterhalter gemalt von J. Zimmermann 1851, Öl auf Leinwand, 70 x 58 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

J. Zimmermann um 1850

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 10.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.07. - 10.07.2013

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.