Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7910

Johann Nepomuk Schödlberger

Johann Nepomuk Schödlberger - Saisonabschluß-Auktion<br>Bilder Varia und Antiquitäten

(1779-1853) Umkreis/Circle Große Landschaft mit figürlicher Staffage, Öl auf Leinwand, 90 x 126 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

03.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Johann Nepomuk Schödlberger

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Saisonabschluß-Auktion<br>Bilder Varia und Antiquitäten
Datum: 03.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.06. - 03.07.2013