Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Eduard Zetsche

Eduard Zetsche - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1844-1927) Gebirgsdorf, Alm, 2 Blatt, beide signiert Ed. Zetsche, Aquarell auf Papier, 22 x 17 cm, 16 x 14 cm, Passep., gerahmt,(2), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Eduard Zetsche

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 03.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.06. - 03.07.2013