Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Oskar Denner Kopie um 1900

Oskar Denner Kopie um 1900 - Starožitnosti, Obrazy

(1924 geb.) Frauenbildnis, Herrenbildnis, beide signiert n. Denner, Öl auf Holz, je 21 x 16 cm, gerahmt, (2), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Oskar Denner Kopie um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 03.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.06. - 03.07.2013