Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Künstler 19. Jhdt.

Künstler 19. Jhdt. - Starožitnosti, Obrazy

Paul Fischermit Kirschen, Sohn von Johann Georg Fischer II (?), Öl auf Leinwand, 70 x 53 cm, gerahmt, (W)

Gegenstück zu 138-50384/1,2,3,5

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

03.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 03.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.06. - 03.07.2013