Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020521/0353

Zierteller

Fayence, Bayreuth, um 1728-1744 blau gemalter, floraler Dekor mit Vögeln, blaue Marke B. K. Dm. ca. 22,2 cm. Altersspuren, bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

18.10.2017 - 16:46

Vyvolávací cena:

Zierteller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 18.10.2017 - 16:46
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 07.10. - 18.10.2017