Zierteller
Fayence, Bayreuth um 1730/40, blau gemalter, floraler Dekor mit Vögeln, auf hellblauem Grund Dm. ca. 23 cm. Altersspuren, bestoßen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.10.2017 - 16:46
- Vyvolávací cena:
Zierteller
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.10.2017 - 16:46 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.10. - 18.10.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Panzerhalskette
- Künstler, 19. Jahrhundert