Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Gottfried Kumpf *

Gottfried Kumpf * - Starožitnosti, Obrazy

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Happy Landing", 1983, Lithografie in Farbe, betitelt, handsigniert Kumpf, Nr. 170 von 250 nummerierten Abzügen, mit Widmung, Darstellungsgröße 41,5 x 57 cm, gerahmt, (EH)

Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer

elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at

26.06.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 26.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.06. - 26.06.2013