Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Josef Mikl *

Josef Mikl * - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1929-2008) Ohne Titel, Radierung in Farbe, handsigniert Mikl, Nr. 31 von 80 nummerierten Abzügen, Plattengröße 35 x 31,5 cm, Blattgröße 64 x 48 cm, gerahmt, (EH)

Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer

elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at

26.06.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 275,-
Vyvolávací cena:

Josef Mikl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 26.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.06. - 26.06.2013