Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Gustav BARBARINI

Gustav BARBARINI - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1840 - 1909) - zugeschrieben "Alpenlandschaft mit See, Bauernhaus und Figurenstaffage" Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 73,5 x 95 cm, restauriert, vergoldeter Ochsenaugenrahmen der Biedermeierzeit Ruf 1200

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

27.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Gustav BARBARINI

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 27.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.06. - 27.06.2013