Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Tischstandkruzifix, Alpenländisch, 19. Jhdt.

Tischstandkruzifix, Alpenländisch, 19. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

Christuskorpus im Dreinageltypus vollplastisch geschnitzt, polychrom gefasst, darunter stehend Maria auf Sockel, Gesamthöhe ca. 80 cm, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

27.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 27.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.06. - 27.06.2013