Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 148 #

Camilla Göbl-Wahl

Camilla Göbl-Wahl - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1871-1965, Schülerin von L. Geyling und Olga Wisinger-Florian) Stillleben mit Kommodenuhr, signiert C. Göbl, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 66 x 82 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

24.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Camilla Göbl-Wahl

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 24.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 13.06. - 21.06.2013