Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140

Künstler 1. Hälfte 20. Jahrhundert

Künstler 1. Hälfte 20. Jahrhundert - Um?ní, starožitnosti, šperky

Blumenstillleben, singiert R. A. Vellhorn, Öl auf Leinwand, 55 x 69 cm, brauner Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

24.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 24.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 13.06. - 21.06.2013