Julius Horn
(Maler 20. Jh.) "Blumenstrauß", rechts unten signiert Julius Horn, Öl auf Platte, ca. 60 x 50 cm, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
26.06.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Julius Horn
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 17.06. - 26.06.2013 |
Položky z jiných aukcí
- 1966 Château Pichon-Longueville au Baron de Pichon-Longueville, Bordeaux, 91 Cellar Tracker-Punkte
- Fritz Silberbauer *