Franz Xaver Weidinger *
(Ried 1890-1972 Bad Ischl) "Landschaft", links oben signiert F. X. Weidinger, Aquarell auf Papier, ca. 15 x 21 cm, Passpartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
26.06.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Xaver Weidinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 17.06. - 26.06.2013 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: