Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Kruzifix des 19. Jh.

Kruzifix des 19. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

aus Holz geschnitzt, Scheitelhöhe ca. 25 cm, beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

26.06.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Kruzifix des 19. Jh.

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 26.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 17.06. - 26.06.2013