Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler des 19. Jh.

Maler des 19. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Hochwasser", Öl auf Holz, ca. 60 x 75 cm, gerahmt, beschädigt, kleine Teile fehlen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler des 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 26.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 17.06. - 26.06.2013