Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

A. Mohr, Österreich Ende 19. Jahrhundert

A. Mohr, Österreich Ende 19. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Paradeisgartl, betitelt, signiert Mohr, Aquarell auf Papier, 18 x 25 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 18.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.06. - 18.06.2013