Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Monogrammist A H, Anfang 20. Jahrhundert

Monogrammist A H, Anfang 20. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Portrait eines Pekinesen, monogrammiert A H, Öl auf Leinwand, 30 x 24,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

18.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 18.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.06. - 18.06.2013