Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

August Trummer *

August Trummer * - Kunst, Antiquitäten und Möbel

(Grottenhof/Leibnitz 1946 geb) sitzendes Mädchen, Aquarell auf Papier signiert Trummer 1.4.99 49 x 38,5 cm in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

19.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

August Trummer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 19.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 08.06. - 19.06.2013