Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) "Colombe bleu", blaue Taube, Lithographie in Farbe, drucksigniert "Picasso" datiert 28.12.61 Nr. 985/2400 33 x 51 cm. gerahmt, verfärbt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
19.06.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 85,-
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Pablo Picasso *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 19.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.06. - 19.06.2013 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-