Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Helene von PAUSINGER*

Helene von PAUSINGER* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Salzburg 1871 - 1956) "Garten- und Wiesenblumen in Vase" unten links signiert: Helene v. Pausinger, Öl auf Malkarton, ca. 31 x 22 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Helene von PAUSINGER*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.06. - 20.06.2013