Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Ignaz BLAZOVICH *

Ignaz BLAZOVICH * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1955 geb.) "Zuviel getrunken?" unten rechts signiert und datiert: (19)93, Öl-Mischtechnik auf Leinwand, ca. 100 x 80 cm

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ignaz BLAZOVICH *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.06. - 20.06.2013