Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Deckeldose, Augarten Wien, 20. Jhdt.

Deckeldose, Augarten Wien, 20. Jhdt. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Porzellan, bemalt mit Kornblumen, goldstaffiert, Durchmesser ca. 12 cm

Expert: Richard Krautgartner

20.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.06. - 20.06.2013