Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010 +

Wiener Kerzenleuchter,

Wiener Kerzenleuchter, - Starožitnosti, Obrazy

Silber, rund, Monogramm, Höhe 23 cm, Gewicht 150 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, Druckstelle, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

10.06.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Wiener Kerzenleuchter,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 10.06.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.06. - 10.06.2013