Čís. položky 7005

Pierrot,

Pierrot, - Starožitnosti, Obrazy

Capodimonte, 20. Jh., Porzellan, farbig und gold staffiert, Höhe 28,5 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

10.06.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Pierrot,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 10.06.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.06. - 10.06.2013