Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-095966/0026

Glasflakon mit Silber, Fa. Moser, Karlsbad, ab 1922

Glasflakon mit Silber, Fa. Moser, Karlsbad, ab 1922 - Secese a umění 20. století

honigbraunes Goldtopasglas, geschliffen; Silber gemarkt 800, Tukankopf und verschlagenes Beschauzeichen; Stöpsel minimal bestossen; H. 18 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

12.02.2018 - 15:03

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 12.02.2018 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Exhibition: online