Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058827/0003

Manuel Robbe

(Paris 1872-1936 Nesles-laVallée) "Le Cabinet de Toilette", wohl 1904, Radierung, handsigniert Manuel Robbe, Plattengröße 44,5 x 30 cm, Blattgröße 49,5 x 34,5 cm, gebräunt, am Rahmenglas montiert, gerahmt, (EW)

Expert: Mag. Elisabeth Wallner Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766

Elisabeth.Wallner@dorotheum.at

17.10.2017 - 15:14

Dosažená cena: **
EUR 40,-
Vyvolávací cena:
EUR 40,-

Manuel Robbe

+43-1-515 60-766

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 17.10.2017 - 15:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online