Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062019/0001

Künstler um 1860

Junge Frau mit Notenheft, Öl auf Leinwand, 50,5 x 41,5 cm, ohne Rahmen, Krakelees, beschädigt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

17.10.2017 - 15:16

Vyvolávací cena:

Künstler um 1860

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 17.10.2017 - 15:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online