Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062209/0001

Monogrammist CM, um 1900

Monogrammist CM, um 1900 - Obrazy

Stiefmütterchen, Nadelzweige und Narzisse, monogrammiert und datiert CM 1901, Aquarell auf Papier, 25 x 42 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

17.10.2017 - 15:31

Vyvolávací cena:

Monogrammist CM, um 1900

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 17.10.2017 - 15:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online