Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Birminghamer Streuer,

Birminghamer Streuer, - Starožitnosti, Obrazy

Silber, oktogonal, Steckdeckel, Höhe 16 cm, Fuß gefüllt, Meisterzeichen, Birminghamer Beschauzeichen 1912, Druckstellen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

29.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Birminghamer Streuer,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 29.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.01. - 29.01.2013