Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7005

Krug mit Stöpsel,

Krug mit Stöpsel, - Starožitnosti, Obrazy

Glas, farblos, Stöpsel und Wan dung mit reichen Schliffdekore n Bodenstern, Höhe 29 cm, Stöp sel bestoßen, Böhmen 2. Hälfte 19. Jh., (Ru)

Expert: Ursula Rohringer Ursula Rohringer
+43-1-515 60-382

ursula.rohringer@dorotheum.at

29.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Krug mit Stöpsel,

+43-1-515 60-382

ursula.rohringer@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 29.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.01. - 29.01.2013