Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Jaromir Kunc *

Jaromir Kunc * - Starožitnosti, Obrazy

(Tschechien 1900-1971) Landschaft, signiert Jaromir Kunc, Öl auf Hartfaserplatte, 25 x 80 cm, gerahmt, (PP)

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

29.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Jaromir Kunc *

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 29.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.01. - 29.01.2013