Čís. položky 7904

Louis Pierre Verwee

Louis Pierre Verwee - Starožitnosti, Obrazy

(Courtrai 1807-1877 Schaerbeck) Rastende Kühe auf der Weide, signiert, datiert L. P. Verwee f. 1831, Öl auf Leinwand, 47 x 61 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Louis Pierre Verwee

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 29.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.01. - 29.01.2013