Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Künstler Ende 19. Jahrhundert

Künstler Ende 19. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Auszug aus dem zerstörten Dorf, undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, 36,5 x 46 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Künstler Ende 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 29.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.01. - 29.01.2013