Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Bilder Varia

Orientalisches Marktmotiv, Öl auf Leinwand, 64,5 x 43 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.01.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 23.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.01. - 23.01.2013