Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Künstler 19. Jahrhundert

Fischerboote vor französischer Küste (?), Öl auf Leinwand, 69x 107,5 cm, beschädigt, restauriert, o. R., (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 23.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.01. - 23.01.2013