Čís. položky 7000

Paar Kerzenhalter, 1. Drittel 20. Jhdt.

Paar Kerzenhalter, 1. Drittel 20. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

Messing versilbert, Hammerschlagdekor, Höhe je ca.27 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

24.01.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 24.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.01. - 24.01.2013