Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler um 1800

"Johannes von Nepomuk", rechts unten beschriftet Johanes vN, Öl/Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 42 x 32 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

23.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Maler um 1800

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 23.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.01. - 23.01.2013