Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7112

Ernst Carl Walter Retzlaff

Ernst Carl Walter Retzlaff - Saisoneröffnungsauktion Antiquitäten & Bilder

(Berlin 1898-1976) Der Watzmann bei Berchtesgaden, signiert E. C. W. Retzlaff, Öl auf Leinwand, 64 x 46 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Ernst Carl Walter Retzlaff

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Saisoneröffnungsauktion Antiquitäten & Bilder
Datum: 15.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.01. - 15.01.2013