Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Carl Duxa

Carl Duxa - Kunst, Antiquitäten und Möbel

(Wien 1871-1937) "Gemütliche Szene in der Schenke" Öl auf Leinen signiert C. Duxa, 73 x 98,5 cm restauriert, ungerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

16.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Carl Duxa

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 16.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 05.01. - 16.01.2013