Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Josef Maria Svoboda *

(Wien 1918-2002) Mädchen mit Halskette, Halbakt Öl auf Hartfaserplatte signiert Svoboda 93 x 54 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

16.01.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Josef Maria Svoboda *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 16.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 05.01. - 16.01.2013